Kariéra

Máte zájem pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí?
Jste spolehliví a pracovití?

Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám vyrábět automobilové části, nábytek nebo třeba regálové systémy pro největší světové značky po celém světě!

Zaměstnáváme již více než 600 pracovníků!

… a hledáme právě Vás!

Zaměření naší společnosti

KOVONA SYSTEM, a.s. je ryze českou, prosperující, globálně orientovanou výrobní společností, jejíž primární aktivitou je sériová kovovýroba, ať již vlastních výrobků či výrobků na zakázku.

Naše výrobky nacházejí uplatnění v automobilovém, nábytkářském, strojírenském průmyslu. Kromě polotovarů nabízíme hotové výrobky v zákaznickém balení přímo obchodním řetězcům s dodávkou až do skladů obchodních domů. Výrobky vyprodukované v našem výrobním závodě najdete na celém světě, od Ameriky, přes Evropu až po Japonsko.

zjistit více o společnosti
zjistit více o společnosti

Práce v Kovoně

Pracovní uplatnění u nás najde široká řada profesí, od pomocných po vysoce specializované. Aktuálně zaměstnáváme na 800 lidí. Volné pracovní pozice najdete níže na této stránce.

Volné pracovní pozice

Všechna volná pracovní místa v naší společnosti jsou pravidelně aktualizována. V případě, že máte zájem stát se jedním z nás, pracujete spolehlivě a s velkým nasazením – hledáme právě Vás!

Jiné pracovní pozice

V případě, že Vás žádné z aktuálně nabízených míst nezaujalo a máte zájem pracovat v naší společnosti, vyplňte Dotazník uchazeče o zaměstnání a přiložte Váš životopis.

Benefits background

Firemní benefity

Firemní autobusy
Závodní stravování
Zvýhodněné volání
Vitaminové balíčky
Roční odměna
Bezúročné půjčky
Flexibilní pracovní doba
Pololetní odměna
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměna za doporučení nového zaměstnance
Odměna k pracovnímu jubileu
Občerstvení na pracovišti
Masáže
Kapr na Vánoce
Jazykové kurzy
Home office
Firemní akce
Odměna při odchodu do důchodu
5 týdnů dovolené
Dny zdraví
Odměna dárcům krve
Mimořádná D odměna
Benefity v bankovním sektoru – zvýhodněné služby

Jak u nás probíhá výběrové řízení

Životopis

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

Pozvánka na pohovor

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

Přijďte si s námi popovídat

Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

Vícekolové výběrové řízení

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

Cílová rovinka

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!

Pojďte pracovat k nám!

Jsme moderní, dynamická, stále se rozvíjející společnost a zároveň významný zaměstnavatel našeho kraje. Zaměstnáváme na 600 pracovníků nejrůznějších profesí.

Kontaktujte nás, potřebujeme právě Vás!